Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firefox'u Hızlandırma
Popüler tarayıcılar içinde benim en sevdiğim ve sürekli kullandığım bir tarayıcıdır Firefox. Kişiselleştirilebilirliğinin yanında bir çok pratik kullanım imkanı ile bilgisayar ve internet ile haşır neşir olan herkesin tercih ettiği bir tarayıcı olan Firefox uzun süreli kullanımınızın sonunda bir takım yavaşlamalara maruz kalabiliyor. Tabi bu durum Firefox ‘un kötü bir tarayıcı olduğu anlamına gelmez.

Peki açık kaynak kodlu güzide tarayıcımızı nasıl ilk günlerdeki gibi hızlandırabiliriz. Bu sorunun cevabı Firefox Booster programında gizli. Firefox Booster adlı programı bilgisayarınıza yükleyip optimize ettikten sonra gözle görülür bir hızlanma yaşayacağınızın garantisini tecrübelerime dayanarak verebilirim.

12jQ8A.jpg

Firefox Booster ile Firefox’un birkaç ince ayarını halledebiliyorsunuz. Program Firefox’un bütün sürümleri ile uyumludur. Firefox Booster, yanıp sönen metinleri kapatma,bellek durumunu optimize etme, hata mesajlarını web sayfası olarak gösterme gibi Firefox’un performansını artırmaya yönelik bazı ek ayarlar da sunuyor.

Firefox Booster programını deneyip daha hızlı bir Firefox ile internete bağlanmak isterseniz programı şu linkten indirebilirsiniz.

Designer Focus

Bu avatarın yeri ayrı :)

support.10tr.net - #Grafiker

tam okumadım sadece firefox yazdığı için yorum yazıyorum;
Chrome için var mı?
Senin için araştıracağım.
Ama chrome kullanmanı/kullanmanızı önermem virüs girişlerine en açık internet tarayıcısı.
Designer Focus

Bu avatarın yeri ayrı :)

support.10tr.net - #Grafiker

Hocam bence gereksiz yandexi yükleyin gayet hızlı şahsen
eset ve asc web var. ikisi de uyarı veriyor gerektiğinde. bana en rahat geleni o.

Şimdiden Araştırma İçin Teşekkürler

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping